fbpx

Az 1991-ben alapított Kőröstej Kft.

a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres,

országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató,

legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

Hajdúböszörményi gyártóüzemünk csapatába

Raktári munkás

munkakörbe keresünk új munkatársat.

Feladatod lesz:

Anyagok és áruk mozgatása, rakodása különféle szállítóeszközökre
Alapanyagok és termékek csoportosítása, rakodása
Raktáron belüli anyagmozgatás végzése
Szállításra váró áruk előkészítése
Raktári forgalommal kapcsolatos nyilvántartások és dokumentációk vezetése
Készletek folyamatos nyomonkövetése
Részvétel készletmegállapító leltárakban, készletellenőrzésekben

Elvárásaink:

Pontos, precíz, önálló, megbízható munkavégzés
Terhelhetőség, megfelelő higiéniai szemlélet
Hasonló területen, termelőüzemben szerzett munkatapasztalat
Több műszakos munkarend vállalása
Targoncavezetői jogosítvány előnyt jelent

Ajánlatunk:

3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő
Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
SZÉP kártya juttatás nettó 192.000 Ft/év
Ingyenes céges buszjárat (Hajdúnánás, Balmazújváros, Debrecen, Hajdúhadház felől) vagy bejárási támogatás
Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag évente, dolgozói biztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények
Azonnali munkakezdési lehetőség!

Munkavégzés helye: 4220 Hajdúböszörmény, Külső-Hadházi u. 20

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével a “Jelentkezem” gombra kattintva várjuk.

Hirdető: Kőröstej Kft.