Partnercégünk egy ausztriai központú vállalatcsoport tagjaként autóipari biztonságtechnikai eszközök gyártásával és összeszerelésével foglalkozik. Pápai gyárukba keresem leendő munkatársukat

Gépbeállító

pozícióba

Feladatok:

Gyártóeszközök üzemképességének biztosítása
Karbantartások végrehajtása, dokumentálása
Sorozat és típusváltások koordinálása
Biztonságtechnikai előírások ellenőrzése és betartása, betartatása
A gyár termelő gépeinek fejlesztése, üzembe helyezések irányítása, továbbá az elektronikus rendszerek, áramkörök és alkatrészek ellenőrzése, tesztelése, esetleges javítása 400 voltig (végzettségüknek megfelelően).
Az előírtaktól eltérő mérési eredmények esetén a hibák megkeresése és megszüntetése
Termékellenőrzés ellenőrzési lapoknak (HAH-CL) megfelelően
Új technológia bevezetésekor annak elsajátítása

Elvárárok:

Középfokú végzettség
Műszaki érzék, műszaki érdeklődés
Fröccsöntésben szerzett tapasztalat
Hasonló munkakörben szerzett minimum 2 év munkatapasztalat
3 műszak vállalása

Előny:

Érettségi
Géplakatosi, autószerelői szakképesítés
Gépésztechnikus, villanyszerelő, elektronikai műszerész végzettség

Egyéb:

Munkavégzési hely: Pápa

Juttatások:

Versenyképes fizetés
juttatások
fizetett ebédszünet
fejlődési lehetőség
azonnali ledolgozott bérhozzáférés

Hirdető: Starjobs Magyarország