fbpx

Vegyszeradagoló szivattyúk elindítása
Vegyszertartályok szükség szerinti cseréje
Kiegyenlítő tárolók tisztítása
Kis űrtartalmú medencék tisztítása, töltése
Szellőző, légszűrő berendezések ellenőrzése, tisztítása
Véletlenszerű meghibásodások megjavítása
Világítási hálózat ellenőrzése, izzók, fénycsövek szükség szerinti cseréje
Párátlanító berendezések ellenőrzése, szűrőinek időszakos tisztítása
Központi fűtési hálózat szerelvényeinek ellenőrzése, szükség szerint javítása

Elvárások / Requirements

Karbantartásban szerzett tapasztalat
Vízvezetékszerelő/ Gáz-fűtés szerelő végzettség
Műszaki érzék
12 órás műszakrend vállalása

Előny:

Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Rugalmasság

Amit nyújtunk / Benefits

Mozgóbér
Műszakpótlék
Gépkocsi támogatás
Bérlet támogatás
Munkaruha juttatás
Étkezési támogatás
Hosszútávú munkalehetőség

Elérhetőség:

+36204746284 vagy +36203676499

veszprem@trenkwalder.com

Irodánk: Veszprém, Jutasi út 11. (Buszpályaudvar 13-as kocsiállással szemben)

Hirdető: Trenkwalder Kft