fbpx

BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

Vasúti Üzemeltetési Igazgatóság, Metró Üzemigazgatóság,

Mozgólépcső Szakszolgálata

GÉPI ANYAGMEGMUNKÁLÓ

(Mozgólépcső)
munkakörbe keres munkatársat

A munkakör betöltésének feltételei:

gépi forgácsoló vagy forgácsoló vagy marós vagy CNC gépkezelő vagy esztergályos műszaki szakképesítés
egészségügyi alkalmasság

Előnyt jelent:

hasonló területen szerzett tapasztalat
magasabb iskolai végzettség
szerszámkészítői tapasztalat

Feladatok:

Mozgólépcsők karbantartási és/vagy javítási tevékenységéhez tartozó fődarab és alkatrész javítási, gyártási tevékenység gépi megmunkálást igénylő részfeladatainak elvégzése, hagyományos szerszámgépek használatával.

Leendő munkatársunktól megkívánt képességek, készségek:

jó kommunikációs és együttműködési készség, de szükség esetén önálló munkavégzés
pontosság, precizitás, felelősségteljes munkavégzés
megbízhatóság, lelkiismeretesség

Amit nyújtunk:

stabil háttérrel rendelkező nagyvállalatnál hosszú távú munkalehetőség
a speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
cafeteria
ingyenes utazás a BKV járatain a házastárs, valamint az egy háztartásban élő minden iskolás gyermek részére
üdülési lehetőségek
igény szerint munkásszállói elhelyezés

Munkavégzés jellege, helye:

8 órás munkarend
helye: Helye: Budapest X. kerület Kőér utca 2/d, esetenként változó jellegű, Budapest területén, metróállomásokon.

Csatolni kérjük: A jelentkezéshez fényképes szakmai önéletrajzot kérünk a bérigény megjelölésével

Jelentkezés: FOLYAMATOSAN!

Hirdető: BKV Zrt.