Veszprémi munkavégzési helyre keresünk szakmai tapasztalattal rendelkező kollégát teher- és személygépjárművek szervízelésére, illetve karbantartására egy műszakos munkarendbe.

FELADATOK:

javítási és általános karbantartási munkák elvégzése
eseti kis és nagyjavítások elvégzése
műszaki állapotfelmérés, diagnosztika
járművek műszaki vizsgára való felkészítése
műszeres vizsgálatok és diagnosztikai beállítások elvégzése
a műhelyvezető által kiadott feladatok elvégzése

ELVÁRÁSOK:

önállóan dolgozni tudó, munkájára igényes szakember
jó kommunikációs és problémamegoldó készség
szakmai tapasztalat gépjárművek szerelésében
megbízhatóság, pontosság, csapatszellem
szakirányú végzettség
minimum B kategóriás jogosítvány

ELŐNYÖK:

C (E) kategóriás jogosítvány
jármű villamosságban szerzett szakmai tapasztalat
hegesztő képzettség

Jelentkezni és érdeklődni a +36 70/323-0001- es telefonszámon, illetve a “Jelentkezem” gombra kattintva lehet.

Hirdető: Opus Európa Kft.