A KITE Zrt. – Magyarország piacvezető mezőgazdasági cége – pályázatot hirdet

Gépkezelő

munkakör betöltésére

Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást.

Leendő kollégánk feladatai:

beruházási termékek összeszerelése: jégháló támrendszerek telepítése és szántóföldi öntözőgépek telepítése
rakodó és forgókotró gép kezelése.

Számunkra az ideális jelölt:

középfokú végzettséggel rendelkezik,
felhasználó szintű PC ismeretekkel rendelkezik (Word, Excel),
rendelkezik “B” kategóriás jogosítvánnyal, melyhez vezetési rutin is társul,
vállalja a szabadban történő munkavégzést,
mobilis és szükség esetén vállalja a hetelős munkarendet,
megbízható, pontos és következetes munkavégzés jellemzi,
hatékonyan tud együttműködni kollégáival,
rendelkezik hidraulikus rakodó (NKH 4511) és lánctalpas forgókotró gép (NKH 1222) jogosítvánnyal, melyhez gépkezelési tapasztalat is társul,
rendelkezik építő- és anyagmozgató gép kezelő képesítéssel, melyhez gyakorlati tapasztalat is társul (OKJ 32 582 02; 31 582 06).

Előnyt jelent, egymástól függetlenül:

hasonló munkakörben szerzett tapasztalat,
Hajdúböszörmény közeli lakhely.

Amit nyújtunk:

fix havi alapjövedelem,
alapbéren felüli teljesítménytől függő extra jövedelem,
béren kívüli juttatások (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás),
a hatékony munkavégzéshez szükséges eszközök és feltételek biztosítása,
tapasztalt szakemberek segítségével teljes körű, folyamatos betanulás,
stabil, piacvezető cégnél szakmai fejlődési lehetőség.

Hirdető: Kite Zrt