fbpx

Feladatok:

Termelőgépek beállítása, kezelése, felügyelete, kiszolgálása (beltéri munkavégzés)
Gyártáshoz kapcsolódó karbantartási feladatok elvégzése
Tisztítások, takarítások elvégzése az érvényben lévő szabályozás alapján
Folyamatellenőrzés és annak dokumentálása
A biztonságos munkavégzéshez szükséges követelmények betartása

Feltételek:

Alapfokú végzettség
Tapasztalat termelési-, üzemeltetési területen, vagy műszaki érzék
Folyamatos, 8 órás munkarend vállalása (a betanulási időszakban ettől eltérő munkarend is lehet)
3-4 műszakos munkarend vállalása
Önálló, precíz munkavégzés
160 cm feletti testmagasság

Előny:

Műanyagipari vagy textilipari tapasztalat vagy végzettség
Középfokú végzettség
Karbantartói tapasztalat
Szövőgépen, extruderen, vagy konfekcionáló gépen szerzett tapasztalat
Emelőgép kezelő vizsga

Amit kínálunk:

szakmai tudáshoz illeszkedő jövedelem,
szakmai fejlődés lehetősége,
utazási támogatás,
barátságos, támogató munkakörnyezet és kollektíva
biztos, hosszú távú munkalehetőség
jelenléti bónusz, féléves, éves bónusz
iskolakezdési támogatás
munkaruha ellátás

Hirdető: TiszaTextil Kft.