fbpx

Lámpa- és bútoralkatrészek hegesztése rajz alapján
Alumínium- és vasprofilok hegesztése

Elvárások / Requirements

Hegesztő képesítés megléte (CO/AWI hegesztő)
Pályakezdőként is jelentkezz bátran, a tapasztalat nem elvárás
Rajzolvasási készség
Mérőeszközök ismerete
Igény a minőségi munkavégzésre
Hegesztési tapasztalat előny

Amit nyújtunk / Benefits

Hosszútávú, stabil munkalehetőség
Változatos feladatok, mivel kis szériában történik a gyártás
Modern, kulturált munkakörnyezet
Egy- vagy kétműszakos hétköznapi munkavégzés, így marad idő a családra, pihenésre
Versenyképes juttatási csomag

Bruttó 2500 Ft-os induló órabér + műszakpótlék, amely a vállalatnál töltött idővel arányosan növekszik
Teljesítménybónusz
30.000 Ft/hó SZÉP kártya juttatás
15.000 Ft/gyermek/év iskolakezdési támogatás
Saját termékek kedvezményes vásárlása
24 órás csoportos élet- és balesetbiztosítás
Munkába járás támogatása vagy ingyenes céges buszjárat 33 településről

Határozatlan idejű munkaszerződés
Céges munkaruha biztosítása
Támogatás a betanulásban és a további szakmai fejlődésben, részt vehetsz lézerhegesztés oktatásban

Érdeklődj és jelentkezz az alábbi elérhetőségeken:
+36 20 254 4751

k.patocs@trenkwalder.com

Hirdető: Trenkwalder Kft