fbpx

Hengerész

Alumíniumipari termékek gyártására, hengerműi berendezések kezelésére, csomagolási és anyagmozgatási feladatok ellátására keressük munkavállalóinkat.

Feladatok:

Hengerműi berendezések kezelése
A csoportban dolgozók munkájának koordinálása
A munkaterületre vonatkozó adinisztráció készítése

Elvárások:

Hengerész végzettség, vagy legalább 5 év hengerész tapasztalat
Szigorú munkabiztonsági előírások betartása
5+2-es munkarend, később 6+2-es folyamatos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

Versenyképes alapbér: Bruttó 375.000 Ft/hó
Kiemelkedően magas műszakpótlékok (Átlag 44,2% )
Egyéb juttatások: cafeteria, teljesítmény bónusz (negyedéves), 13. havi bér, karácsonyi juttatás, egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Ingyenes céges buszjáratok több irányból
Hosszú távú munkalehetőség, képzési lehetőségek és támogatások egy biztos hátterű cégnél

Előnyök:

Hasonló területen szerzett tapasztalat
Targoncavezető vagy emelőgépkezelő jogosítvány
Számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

További információ:

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.