A világszerte több mint 16.500 munkavállalót foglalkoztató Sealed Air vállalatcsoport magyarországi leányvállalata, a Pest megyei Újhartyánban működő, csomagolóanyagokat gyártó

Sealed Air Magyarország Kft. keres új munkatársat azonnali belépéssel az alábbi pozícióra.

Nyomdász

Feladatok:

Nyomdagépek beállítása, kezelése, üzemeltetése, felügyelete
Folyamatos gyártásellenőrzés (minőség és teljesítmény)
Klisék és rasterhengerek funkcionális felülvizsgálata
Dokumentációk vezetése
Termelési adatok rögzítése SAP-ban
Próbanyomatok ellenőrzése

Elvárások:

Gépkezelő munkakörben szerzett néhány éves tapasztalat
Pontos, precíz, elkötelezett, minőségi munkavégzés
Műszakos munkarend vállalása

Előny:

Nyomdaipari végzettség vagy iparági tapasztalat
SAP ismerete

Amit kínálunk:

Biztos nemzetközi háttér
Határozatlan idejű munkaszerződés
Versenyképes személyi alapbér (éjszakai, vasárnapi pótlék) + Cafetéria
Bejárás támogatása (átlagon felüli km hozzájárulás vagy ingyenes céges buszjárat a környező településekről, illetve Budapestről)
Kedvezményes étkezés, reggeli péksütemény és gyümölcs
Tanulási, fejlődési lehetőség

Munkavégzés helye:

Újhartyán (Ipari Park, az M5-ös autópálya mellett)

Ha Ön pontos munkát végez és szeretne egy dinamikus, jó csapatban kihívást jelentő feladatokat végezni, küldje el fényképes önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Hirdető: Sealed Air Magyarország Kft.