Nemzetközi megbízónk fő tevékenysége ipari gázturbinák összeszerelése, alkatrészek gyártása, tartalékalkatrész-kereskedelem a világ majd minden országában.

Feladatok:

Fémmegmunkálás: vágás, sorjázás, csiszolás, gravírozás, horpasztás, kézi mérés
Munkadarab ellenőrzése és a folyamatok figyelemmel kísérése
Lakatos munkához kapcsolódó minimális adminisztráció

Elvárások:

Szakmunkás bizonyítvány vagy befejezett 8 általános iskolai tanulmányok legalább 2 éves fémipari tapasztalattal

Munkaidő

Választható 1 vagy 2 vagy 3 műszakos munkarend

Amit kínálunk

Alapbér + cafeteria a belépés napjától + műszakpótlék: délutáni 30%, éjszakai 50% + túlórapótlék: hétközi 50%, hétvégi 100%
Hosszú távú munkalehetőség
Kedvezményes melegétkezés
Egészség-, élet-, és balesetbiztosítás
Ingyenes céges buszjárat (Budapest – Pest megye – Heves megye) vagy utazási költségtérítés
Túlóra kifizetése tárgyhavi bérrel történik
​Ajánlási bónusz

Jelentkezés Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a “jelentkezem” gombra! Ha már regisztrált az oldalon, kérjük, hogy jelentkezzen be és ellenőrizze, hogy a megadott adatai és a feltöltött önéletrajza aktuális-e. Ha kérdése lenne, keressen minket bizalommal a megadott email címen!

Hirdető: Humán Centrum Kft.