Szeretnél egy szuper modern robotizált raktárban dolgozó csapat tagja lenni? Gyere hozzánk raktáros-kommissiózó pozícióba piacvezető multinacionális partnercégünk vadonatúj raktárába. A logisztikai központ Szigetszentmiklóson található, tömegközlekedéssel is kiválóan megközelíthető mind Budapestről mind pedig a környező településekről. Versenyképes kereseti lehetőség, 2 műszakos (délelőtt-délutános) munkarend. Érdekes, nem monoton, hosszútávra tervezhető munka, fejlődési és előrelépési lehetőségekkel pozitív, befogadó környezetben. Pályakezdők és részmunkaidőben dolgozók jelentkezését is várjuk!

Feladataid a következőek lesznek:

Általános raktárosi feladatok
Vezetőállásos targoncával történő komissiózás
Anyagmozgatás a raktár területén

Az álláshoz tartozó elvárások:

3313-as targoncavezetői jogosítvány (vezetőállásos targoncára)
2 műszakos munkarend vállalása (6:00 – 14:30 illetve 13:30 – 22:00)
Minimum alapfokú végzettség
Pontosság, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Vezetőállásos targonca vezetésében szerzett gyakorlat
Raktári tapasztalat
Együttműködő hozzáállás, megbízhatóság

Amit kínálunk:

Azonnali munkakezdés
Műszakrend: két műszakos, délelőtt-délutános műszakok
A raktár könnyen megközelíthető tömegközlekedéssel is mind Budapestről mind pedig a környező településekről
Hosszú távú, bejelentett munkalehetőség, karrierépítés
Pozitív, befogadó légkör
Kulturált munkakörülmények egy Európai szinten is kimagasló technológiai környezetben

Hirdető: Kangaroo Group Kft