fbpx

MAG/WIG Hegesztő (Horvátország) Áprilisi kezdéssel

Feladatok

gyártógépsorok hegesztése tervrajz alapján (gyógyszeriparnak)

Elvárások

Mind kettő hegesztői eljárás, MAG és WIG (AWI) ennek megfelelő végzettség
1-2 év tapasztalat
Precíz, önálló munkavégzés
angol A2/B2 nyelvtudás (műhelyszintű) (teszteljük) , német nyelv nem szükséges és nem is tudjuk elfogadni!!!
kiváló műszaki rajzolvasás
B kat jogosítvány

Előnyt jelent

Hegesztői minősítés
Érvényes tűzvédelmi vizsga

Amit kínálunk

2 műszak, 8 óra
Bruttó 1400 Eur /Nettó 550.000 +műszak pótlék
Napi 15 EUR napi kiküldetési díj (5700 Ft X 20 munkanappal 115.000 HUF/hó
Évi egyszeri szabadság hozzájárulás 300-400 EUR/év
napi 1x- meleg étkezés
Bejárás támogatás
Határozatlan munkaidejű szerződés
Magyarországi bejelentés
Szállás biztosítás (Varasdin Horvátország)
Áprilisi kezdéssel!
Próbahegesztés után ha megfelel , már másnap munkába lépés

Munkahelyi extrák

Céges étkező

Fényképes önéletrajz+ hegesztői bizonyítvány másolata emailben magyar önéletrajzzal! Kizárólag így tudjuk fogadni a jelentkezéseket.

Hirdető: Transfer International Staff Kft