fbpx

BUDAPESTI KÖZLEKEDÉSI ZÁRTKÖRŰEN MŰKÖDŐ RÉSZVÉNYTÁRSASÁG

Vasúti Üzemeltetési Igazgatóság, Metró Üzemigazgatóság, Metró Forgalmi Főmérnökség,

M2 Forgalmi Szakszolgálata

Metró állomási diszpécser tanuló
munkakörbe felvételt hirdet

A tanfolyam tervezett kezdési időpontja: 2024. április

A képzés várható időtartama: 3 hónap

Főbb feladatok:

Az M2-es (kelet-nyugati) metróvonal állomásainak forgalmi üzemeltetése, az állomási utasforgalom irányítása. A munkavégzés 12 órás fordulószolgálatos munkarendben történik.

A jelentkezés feltételei:

Betöltött 18. életév
Érettségi/középiskolai végzettség

A metró állomási diszpécser tanuló munkakör betöltésének feltételei:

Egészségügyi- és munkaköri alkalmasság 203/2009. (IX.18) Kormányrendelet szerint
Az állomási diszpécseri tanfolyamon való részvétel
A munkakörnek megfelelő hatósági vizsga sikeres letétele

Jövedelem a tanfolyam ideje alatt: bruttó 374.100 Ft/hó

Tanfolyami ösztönző rendszer keretében a feltételek teljesítése esetén maximum bruttó 100.000 Ft-ban részesül.

A sikeres vizsga letétele után a kezdő alapbér: bruttó 406.400 Ft/hó, mely műszakpótlékkal, minőségi és teljesítmény prémiummal egészül ki (átlagos foglalkoztatás esetén túlóra nélkül kb. bruttó 529.000 Ft/hó).

Amit még nyújtunk:

Stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőség
A speciális ágazatból adódóan egyedülálló tapasztalatokat adó munkakör
Cafeteria
Ingyenes utazás a BKV járatain a házastárs, valamint az egy háztartásban élő iskoláskorú gyermekeik részére
Üdülési és sportolási lehetőségek
Igény szerint munkásszállói elhelyezés

Jelentkezési határidő: 2024. március 17.

Jelentkezni önéletrajz leadásával lehet!

Hirdető: BKV Zrt.