Nemzetközi gumiabroncs gyártó vállalathoz keresünk munkatársakat Gyöngyöshalászra.

Milyen munkakörök közül választhatsz?

Gépkezelő
Elektromos karbantartó technikus
Automatizálási technikus

Mikor jelentkezz hozzánk?

Ha tudod vállalni, hogy folyamatos 12 órás munkarendben kell dolgoznod

Amennyiben rendelkezel szakirányú végzettséggel:

Gépkezelő: középfokú iskolai és gépkezelői tapasztalat
Elektromos karbantartó technikus: szakirányú elektrotechnikusi vagy mechatronikai végzettség és minimum 2 éves ipari környezetben szerzett tapasztalatod hibaelhárításban és komplex gépek támogatásában
Automatizálási technikus: elektrotechnikusi, vagy automatizálási technikus, vagy mechatronikai technikus végzettség és alapismeretek a hidraulikában, pneumatikában, és a karbantartási tevékenységek biztonsági követelményeiben

Milyen juttatásokra számíthatsz?

Alapbéred mellett műszakpótlékban, magas bónuszban és Cafeteria juttatásban részesülsz
INGYENES melegétkezést biztosítunk
Igény szerint INGYENES SZÁLLÁST kínálunk
Munkába járáshoz utazási támogatást adunk vagy INGYENES BUSZJÁRATUNKAT is igénybe veheted

Hol fogsz dolgozni?

Gyöngyöshalász

Hirdető: Starjobs Magyarország