fbpx

ÖNTŐ

Alumíniumipari termékek gyártására, öntödei berendezések kezelésére, anyagmozgatási feladatok ellátására keressük munkavállalóinkat.

Feladatok:

Alumíniumipari termékek gyártása,
Anyagmozgatás,
Öntödei berendezések kezelése

Elvárások:

8 általános iskolai végzettség
Megbízhatóság, terhelhetőség
Szigorú munkabiztonsági előírások betartása
Csoportmunkára való alkalmasság
8 órás munkavégzés
6+2-es folyamatos munkarend vállalása

Amit kínálunk:

Versenyképes alapbér
Kiemelkedően magas műszakpótlékok
Egyéb juttatások: cafeteria, teljesítmény bónusz (negyedéves), 13. havi bér, Karácsonyi juttatás, egészségbiztosítás, önkéntes nyugdíjpénztári hozzájárulás
Ingyenes céges buszjáratok több irányból
Hosszú távú munkalehetőség, képzési lehetőségek és támogatások egy biztos hátterű cégnél

Előnyök:

Hasonló területen szerzett tapasztalat
Targoncavezető vagy emelőgépkezelő jogosítvány
Számítógépes ismeretek

Munkavégzés helye:

Székesfehérvár

A jelentkezés módja:

Ha álláshirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérjük, küldje el magyar nyelvű önéletrajzát a puskas.adrienn@manatwork.hu e-mail címre. Kérjük, hogy a levél tárgyában tüntesse fel a pozíció nevét!

További álláslehetőségekért forduljon bizalommal ügyfélszolgálatunkhoz személyesen, vagy az alábbi elérhetőségeink valamelyikén:
szekesfehervar@manatwork.hu, +36 20 967 3093, +36 20 801 0001, +36 22 506 498

(Magán-munkaközvetitői nyilvántartási szám:1237/2001.)

(Magán-munkakölcsönzői nyilvántartási szám: 3440/2001.)

(Adatvédelmi nyilvántartási szám: NAIH-73314/2014.; NAIH-85575/2015.)

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.