Dinamikusan fejlődő, biztos háttérrel rendelkező cég megbízásából a BSSW Visonta sportpálya (motoros, gokart pálya) üzemeltetéséhez keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:

PÁLYAKARBANTARTÓ (MOTOROS-GOKART PÁLYA)

Az álláshoz tartozó elvárások:

Műszaki beállítottság
Jó kommunikációs és szervező készség, megbízhatóság
kisgépkezelő bizonyítvány

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Szakirányú OKJ-s végzettség
Gokartok, motorok ismerete, vagy ezek iránti érdeklődés
1-2 éves hasonló területen szerzett tapasztalat
Azonnali munkakezdés

Főbb feladatok, munkák:

Bérgokart üzemeltetés, felügyelet
Pályabírói feladatok ellátása
Egyéb műszaki feladatok ellátása
Folyamatos és biztonságos gokartozás biztosítása
Pálya üzemeltetésével kapcsolatos mindennemű karbantartási feladat elvégzése
A vendégek fogadása, eligazítása
Gokart körök indítása és lezárása
Versenyek levezénylése, koordinálása
Borulás-baleset esetén azonnali segítségnyújtás
Vendégekre a védőfelszerelések felsegítése
Gokartpálya használat szabályzatának ismertetése
A vendégek barátságos és segítőkész bánásmódban részesítése
Együttműködés a kollégákkal

Amit kínálunk:

Versenyképes fizetés
Jó hangulatú, fiatalos lendületű, segítőkész munkatársak

Munkavégzés helye:

Visonta, BSSW pálya

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Hirdető: WORKLIFE Hungary