Partnerünk Budapesten, a IV. kerületben telephellyel rendelkező, banktechnikával foglalkozó cég. 25 éve

családi vállalkozásként indultak és mindig is fontos volt számukra a

folyamatok automatizálása. Jelenleg 15-25 fős csapattal működnek és szeretnének bővülni, megtartva a családias hangulatot.

Feladataid lesznek:

Banktechnikai eszközök karbantartása, javítása budapesti ügyfelek vonatkozásában
Műhelymunka végzése
Kommunikáció az ügyfelekkel szakmai kérdésekben

Téged keresünk, ha:

Rendelkezel középfokú szakirányú végzettséggel
Minimum 1-2 éves releváns tapasztalatod van (szerelői/karbantartói/szervizes munkakörben)
Műszaki beállítottságú vagy és érdeklődsz az informatika iránt
Rendelkezel B kategóriás jogosítvánnyal

Előny lehet a jelentkezésed során:

Technikus végzettség (pl. elektromechanikai műszerész)
Angol vagy német nyelvtudás
Nyomdaipar gépek karbantartásában szerzett tapasztalat
Nyomtatók, multifunkcionális eszközök szervizelésében szerzett tapasztalat

Miért lesz neked jó itt dolgozni?

Tudsz és akarsz tenni azért, hogy közösen érjétek el a céljaitokat
Egy összetartó csapat része lehetsz, náluk gyorsan és

hasznosan telik a nap
Családi napokat szoktak tartani, mert fontos,

hogy a kollégák ismerjék egymás családját, hisz a munkatársainkkal töltjük a napunk nagy

részét
A cégnél meghallgatják az ötleteidet és adott esetben

lehetőség van a megvalósításra
Rugalmas munkaidő, megvan a work-life balance

Amit a munkádért cserébe kapsz:

Változatos munkakört egy stabil hátterű cégnél
Jó munkahelyi légkört, összetartó csapatot
Folyamatos tanulási és fejlődési lehetőséget
Biztos, hosszútávú munkalehetőséget

Komplex juttatási csomagot, melynek össze bruttó 700-900.000 Ft között mozog (alapbér + mozgóbér + üzemanyag költségtérítés)
Lehetőséged van további bónuszra

A munkavégzés helye:

Budapest, IV. kerület

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.