fbpx

Feladatok:

Egyedi célgépek, integrált gyártósorok programozása, helyszíni üzembe helyezése, dokumentációk készítése
Célgépek vezérléstechnikai koncepciójának kialakítása, vezérlőprogramjainak készítése, fejlesztése
Automatizálási feladatok megvalósítása
Kapcsolattartás a különböző társosztályokkal, vevőkkel

Elvárások:

Villamosmérnöki vagy mechatronikai mérnöki végzettség
Siemens Step7 és TIAportal vagy Allen-Bradley/Rockwell fejlesztőrendszerek ismerete
Legalább 2-3 éves releváns szakmai tapasztalat PLC programozásban, elsősorban ipari automatizálás területen
Társalgási szintű angol vagy német nyelvtudás
Önálló és csapatmunkában történő munkavégzés, projekt szemléletű gondolkodásmód
Szakmai elhivatottság

Előny:

Omron fejlesztőrendszerek ismerete
Beckhoff fejlesztőrendszerek ismerete
Labview programozásban szerzett tapasztalat
Elektromos vezérlések tervezésében szerzett tapasztalat, Eplan tervezőszoftver ismerete
Servo hajtások, kamerás rendszerek programozásában szerzett tapasztalat
Robotprogramozásban szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány

A munkáltató ajánlata:

Rugalmas munkavégzés
Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
Családias munkahelyi légkör
Modern munkahelyi körülmények
Folyamatos szakmai kihívások, tovább képzésel
Hosszú távú perspektíva egy versenyképes vállalatnál

A munkavégzés helye:

Veszprém (valamint időszakosan ügyfeleknél)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. megbízójának jellemző tevékenysége a PLC-vel vagy PC-vel működtetett automatizált berendezések tervezése és gyártása. Fő értékesítési területei autóipari és feldolgozóipari terméket gyártó vállalatok. Partnerünk tervezői csapatába a dinamikus növekedés okozta szakmai kihívások megvalósítására keresünk mérnök kollégát.

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.