fbpx

Gyártás folyamatosságának biztosítása.
Gyártógépek fizikai kiszolgálása.
Gyártósoron/szalagon történő szerelési tevékenység elvégzése.
Termékek válogatásában és szétszerelésében való részvétel.
Készáru csomagolás, anyagok előkészítése.
Ellenőrzési előírások betartása, a szükséges dokumentáció vezetése.
A hibás alkatrészre vonatkozó munkautasításban foglaltak betartása.
Hiba, eltérés esetén az eljárási utasítások mentén a szükséges intézkedések elvégzése.
Munkahelyi rend és tisztaság fenntartásában való aktív együttműködés és felelősségvállalás.

Elvárások / Requirements

Minimum 8 általános iskolai végzettség
Alapszintű számítógépkezelői ismeret
Papíralapú felvételiteszt kitöltése
3 műszakos munkarend vállalása

Amit nyújtunk / Benefits

2089.-Ft bruttó alap órabér
Hosszútávú munkalehetőség
Modern munkakörnyezet
Cafeteria havi nettó 37.500.-Ft
Műszak- és túlórapótlék
Havi bónusz
Céges buszjárat

Bővebb információ a jelentkezésről: a +36/20-235-3310-es vagy +36/94-508-563 telefonszámokon!

Az önéletrajzot a b.burian@trenkwalder.com e-mail címre várjuk!

Hirdető: Trenkwalder Kft