fbpx
A jelentkezés lezárva

Orvostechnikai eszközök gyártása és forgalmazása területén tevékenykedő megbízónk számára keressük az új csapattagot Production Manager Assistant munkakörbe.

Feladatok

  • Beszállítói rendelések kezelése, visszaigazolása, nyomon követése
  • Anyagrendelésben való közreműködés
  • Félkész termék leltár kezelése, naprakészen tartása
  • Az iroda működésével kapcsolatos adminisztratív teendők ellátása pénzügyi és munkaügyi területen
  • A Production Manager munkájának támogatása
  • A gyártási dokumentumok nyilvántartása
  • Szállítmányok/csomagküldés szervezése

Elvárások

  • Legalább középfokú végzettség
  • Hasonló munkakörben szerzett 1-3 év tapasztalat
  • Középfokú angol nyelvtudás – szóban és írásban
  • Számítógépes ismeretek – MS Office

Előnyök

  • Műszaki érdeklődés/affinitás

Munkáltató ajánlata

  • Változatos, mozgalmas és összetett munka
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Dinamikus, proaktív csapat
  • Hosszú távra tervezhetőség
  • Versenyképes jövedelem