fbpx

strong>MOL LUB Kft.

Termelési munkatárs

Szeretnél egy megbízható, stabil vállalatnál dolgozni? Közép-Kelet-Európa 2. legnagyobb kenőanyaggyártója, a MOL-LUB Kft. hosszú távra keresi termelési munkatársait.

Érdekel a gyártás, esetleg már szereztél is tapasztalatot? Van targoncás jogosítványod is? Akkor csatlakozz almásfüzitői csapatunkba, ahol tervezhető munkabeosztással és változatos feladatokkal várunk.

A munkakör:

Több üzemi blokk technológiai berendezéseinek kezelése, üzemvitelük felügyelete, a technológiai folyamat ellenőrzéséhez, fenntartásához és termelési program végrehajtásához szükséges terepi műveletek elvégzése.

Főbb feladatok:

Tartályváltások, vezetékrendezések, mérések és egyéb speciális műveletek végrehajtása.

A gépészeti berendezések, rendszerek működésének és állapotának ellenőrzése.

Az azonnali beavatkozásokat igénylő feladatok ellátása.

Kisebb karbantartási munkák elvégzése.,

Meghibásodás esetén a gépcsere menedzselése és a javítási műveletet felügyelete.Az üzem nagyjavítási munkáinak előkészítésében és végrehajtásában.való részvétel.

A munkakör ellátásához szükséges elvárások:

Középfokú végzettség

Targoncás jogosítvány

A 6 hónapos betanítást követően:

posztvizsga letétele

Több üzemi blokk technológiai és helyismerete

Hatósági vizsgák megléte (pl.: tűzvédelem, munkavédelem, nyomástartó edények stb.)

Mit kínálunk?

tervezhető beosztás

kiemelkedő műszakpótlék a havi alapbér mellett

éves 10% teljesítménybónusz

havi bruttó 50.000 Ft jelenlét juttatás

éves bruttó 800.000 Ft cafetéria választható, változatos elemekkel (akár készpénz is kérhető)

szűrővizsgálatok, magánegészségügyi ellátás a Medicovernél

élet-és balesetbiztosítás

céges telefon (IPhone) korlátlan használattal

Hirdető: MOL-LUB Kft.