fbpx

Feladatok:

Ipari robotos rendszerek tervezése, ipari robotok programozása
Ipari automatizálási projektek támogatása
Egyedi gépek tervezésében, beüzemelésében való részvétel

Elvárások:

Villamosmérnöki/mechatronikai mérnök végzettség
Ipari robotos rendszerek tervezésében legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
Ipari robotos rendszerek biztonságtechnikájának elméleti és gyakorlati ismerete
Ipari robotok programozásában (elsősorban Mitsubishi, ABB, Kuka, UR, Yamaha) legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
Angol nyelvismeret

Előny:

Ipari automatizálásban, egyedi gépek tervezésében/beüzemelésében való jártasság
Egyéb tapasztalat: PLC, LabView, C#/.Net programozói gyakorlat

A munkáltató ajánlata:

Versenyképes fizetés juttatásokkal
Felelősségteljes, önálló munka, összetett feladatok
Családias munkahelyi légkör
Modern munkahelyi körülmények
Folyamatos szakmai kihívások
Hosszú távú perspektíva egy versenyképes vállalatnál

A munkavégzés helye:

Veszprém (valamint időszakosan a partnercégünk ügyfeleinél)

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. megbízójának jellemző tevékenysége a PLC-vel vagy PC-vel működtetett automatizált berendezések tervezése és gyártása. Fő értékesítési területei autóipari és feldolgozóipari terméket gyártó vállalatok. Partnerünk tervezői csapatába a dinamikus növekedés okozta szakmai kihívások megvalósítására keresünk mérnök kollégát.

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.