A szirup elkészítése megfelelő minőségben és mennyiségben (nehéz fizikai munka- 20-30 kg.)
A feladathoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése
Berendezések tisztán tartása, mérések végzése
Eseti karbantartási feladatok elvégzése

Elvárások / Requirements

Szakmunkás vagy szakközépiskolai végzettség vagy érettségi
Élelmiszeripari/vegyipari/vízkezelési/műszaki végzettség/tapasztalat
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Folyamatos (12 órás) műszakrend vállalása
Műszaki affinitás jellemez és szívesen tanulsz új dolgokat
Fizikai erőnlét

Amit nyújtunk / Benefits

Hosszú távú, biztos munkahely egy nemzetközi cégnél
Széleskörű juttatási csomag: alapbér, műszakpótlék, bónusz, vállalható túlórák, cafeteria
Budapesti ingyenes céges buszjáratok, vidékről utazási támogatás
Rendszeresen szervezett programok: Családi Nap, csapatépítők
Magánorvosi ellátás

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Munkarend: 12 órás folyamatos műszak (6:00 – 18:00/18:00 – 6:00) 3 napos váltásban

Hirdető: Trenkwalder Kft