A KITE Zrt. – Magyarország piacvezető mezőgazdasági cége – pályázatot hirdet

Szőlészeti- és kertészeti gép szerelő

munkakör betöltésére

Társaságunk több évtizedes múltra tekint vissza, megalakulásunk óta az egyik fő alappillérünk a folyamatos fejlődés, így új munkatársunkra hosszútávon számítunk, biztosítva neki a szakmai fejlődési lehetőséget, valamint a stabilitást

Mi lesz a feladatod szerelőként?

szőlészetekben és kertészetekben használatos gépek kiadásra történő felkészítése, átadása, a gépkezelők oktatása,
szőlészetekben és kertészetekben használatos gépek jótállási idő alatti és azt követő szervizellátása, javítása.

Számunkra az ideális jelölt:

középfokú gépszerelő, autószerelő vagy autóvillamossági szerelő végzettséggel rendelkezik,
felhasználó szintű PC ismeretekkel rendelkezik (Word, Excel),
rendelkezik “B” kategóriás jogosítvánnyal, melyhez vezetési rutin társul,
mobilis – mivel munkáját terepen és nagy földrajzi területen végzi,
hatékonyan tud együttműködni kollégáival és a partnerekkel egyaránt,
megbízható, pontos és következetes munkavégzés jellemzi,
a megfelelő felkészítés után képes önállóan szervezni napi munkavégzését.

Előnyt jelent egymástól függetlenül:

hasonló területen szerzett szakmai tapasztalat,
benzin- és dízel üzemű motorral szerelt gépek javításában szerzett tapasztalat,
hűtő- és járműklíma szerelési ismeretek,
angol nyelvtudás.

Munkavégzés helye:

Dél-dunántúli Régió, kiemelten Villány és Szekszárd környéke,
ezeken felül a munkavégzés jellegétől és helyettesítstől függően országszerte is.

Mire számíthatsz nálunk?

Fix havi alapbérre, teljeskörű bejelentéssel.
Ezen felül teljesítménytől függő plusz jövedelemre.
Béren kívüli juttatásokra (SZÉP-kártya, egészségbiztosítás).
Megfelelő szerszámkészletre, céges autóra, mobiltelefonra, laptopra, tabletre. Online is elérhető részletes, de könnyen értelmezhető javítási technológia leírásokra.
Szakmai tréningekre, fejlődési lehetőségre és változatos feladatokra. Mindennapi munkád során támogatásra a mérnökeink és a gyártók szaktudása által.
Legkorszerűbb műszaki megoldások, illetve gépek és gépkapcsolatok megismerésére.
A betanulásban tapasztalt kollégáink segítenek, nem maradsz magadra. Az önálló munkavégzés során is számíthatsz a támogatásukra.
Saját magad osztod be az munkaidődet, a munka mennyiségét és határidőket figyelembe véve.

Hirdető: Kite Zrt