fbpx

Gépek kezelése, zavartalan működésének biztosítása
Szabadságszervezésben, továbbá a kommunikációban való szerepvállalás (emiatt alapszintű angol és magyar tudásra is szükség van)
Termeléssel összefüggő adminisztráció.

Elvárások / Requirements

Folyamatos 3 műszakos munkarend vállalása (3 nap 06:00-18:00, 3 nap pihenő, 3 nap 18:00-06:00, 3 nap pihenő)
Gépkezelésben szerzett több éves tapasztalat

Amit nyújtunk / Benefits

Változatos feladatok automatizált gépek mellett, korszerű technológia!
Meleg munkakörnyezetben télen-nyáron!
Kimagasló bérezés, rendszeres bérfejlesztés!
Műszakpótlék 18:00-06:00 között 30%
Túlórázási lehetőség
Napi egyszeri ingyenes melegétkezés!
Ingyenes céges buszjáratok indulnak: Jászberény, Pusztamonostor, Jászfényszaru, Hatvan, Tura, Boldog
Gépjármű támogatás 30 Ft/km

Jelentkezését várjuk a “JELENTKEZEM” gombra kattintva vagy telefonon az alábbi elérhetőségen: +36 20 519 9476 !

Hirdető: Trenkwalder Kft