Az épületgépészeti és épületvillamossági rendszerek karbantartása
Karbantartási tervben meghatározott feladatok elvégzése és dokumentálása
Keletkező üzemzavarok elhárítása, javítása
Műszaki és elektromos rajzok értelmezése
Karbantartási csapattal való együttműködés

Elvárások / Requirements

Középfokú szakirányú végzettség
Minimum 2 év hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
3 műszak vállalása

Előny:

Emelőgép/targonca vezetői bizonytvány
Pneumatikai és hidraulikai ismeretek

Amit nyújtunk / Benefits

Cafeteria: nettó 20.000 forint
Évközi hűségbónusz
Év végi jelenléti bónusz
Bejárás támogatása: veszprémi munkatársaknak!
Gépjármű támogatás/ Buszbérlet támogatás
Ingyenes céges buszjáratok
Műszakpótlék

Elérhetőség:
+36204746284 vagy +3688567325

veszprem@trenkwalder.com

Irodánk: Veszprém, Jutasi út 11. (Buszpályaudvar 13-as kocsiállással szemben)

Hirdető: Trenkwalder Kft