fbpx

Az 1991-ben alapított Kőröstej Kft.

a magyar és külföldi piacokon egyaránt sikeres,

országszerte közel 1.000 alkalmazottat foglalkoztató,

legnagyobb magyar sajtgyártó és sajtexportőr.

Hajdúböszörményi gyártóüzemünk csapatába

Technológus

munkakörbe keresünk új munkatársakat.

Feladatod lesz:

A felügyelete alá tartozó területek tevékenységével kapcsolatos, célkitűző, tervezési, szervezési, irányítási, ellenőrzési és értékelési feladatok elvégzése.
Az irányítása alá tartozó területek erőforrásaival (anyagi, alapanyag, munkaerő) való hatékony gazdálkodás.
Ellenőrzi az elkészült termékek minőségét a minőségi-, törvényi-, és technológiai szabályok betartása mellett.
Folyamatos és zökkenőmentes gyártás biztosítása

Elvárásaink:

Min. középfokú szakirányú (technikus) végzettség.
Jó szervezőkészség, jó kommunikációs és probléma megoldó készség, döntésképesség.
Előnyt jelent: többéves élelmiszeripari termék előállító üzemben szerzett csoportvezetői/műszakvezetői tapasztalat.
Kiváló vezetői és termelésirányítási képesség.
Megfelelő szintű terhelhetőség, stressztűrő képesség.
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek. (MS Office)

Ajánlatunk:

3 évtizedes vállalati múlt, kiszámítható jövő
Határozatlan idejű munkaszerződés, biztos, stabil, hosszútávú bejelentett munkahely
Megemelt, versenyképes alapbér + műszakpótlék
Béren kívüli juttatás nettó 240.000 Ft/év
Egyéb juttatások: dolgozói sajtcsomag, dolgozói biztosítás, iskolakezdési támogatás, telekommunikációs és banki szolgáltatásokra dolgozói kedvezmények, teljesítmény bónusz
Ingyenes céges buszjárat vagy bejárási támogatás
Azonnali munkakezdési lehetőség!

Jelentkezés módja: Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz beküldésével és a pozíció megjelölésével a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Hirdető: Kőröstej Kft.