Villanyszereléssel foglalkozó cég megbízásából keresünk munkatársakat az alábbi pozícióba:

VILLANYSZERELŐ

Az álláshoz tartozó elvárások:

Szakirányú végzettség
Legyen megbízható, lojális, pontos
Előny a B kategóriás jogosítvány, saját jármű

Főbb feladatok, munkák:

Az építési területek jellege: kórház, csarnok, iskola, irodaházak stb.
Újépítés áramkörök nyomvonalainak kiépítése: horonymarás, kábeltálca, védőcső stb.
Vezetékezés, kábelezés
Szerelvényezés
Kapcsolószekrények telepítése, beüzemelése
Villamos gépek bekötése stb.

Amit kínálunk:

Stabil munkahely
Kiszámítható munkavégzés
Korrekt jövedelem
Munkavégzéshez szükséges, minőségi szerszámok biztosítása
Munkaruha

Munkavégzés helye:

Komárom

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a “Jelentkezem” gombra kattintva.

Hirdető: WORKLIFE Hungary