fbpx

Feladatok:

Gyártóberendezések rendelkezésre állásának és üzemképességének biztosítása
Megelőző és javító karbantartási feladatok végrehajtása
Hibafeltárási folyamatokban való aktív részvétel
Munkabiztonsági előírások betartása, karbantartási dokumentáció kezelése

Elvárások:

Szakirányú végzettség
Karbantartási területen szerzett 2-3 éves tapasztalat előny, de nem feltétel – akár pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Hidraulikus és pneumatikus rendszerek ismerete
12 órás folyamatos műszakrend vállalása (2 nap nappal, 2 nap éjjel, 4 nap szabad)

A munkáltató ajánlata:

Stabil, hosszú távú munkalehetőség egy folyamatos fejlődő cégnél
Versenyképes, komplex juttatási csomag (jelenléti bónusz, minőségi bónusz, kompetencia pótlék, cafeteria, 13. havi juttatás)
Munkába járás támogatása
Szakmai fejlődési lehetőség

A munkavégzés helye:

Győr

Megbízónk profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft. magasan automatizált gépparkkal, a klasszikus összeszerelés mellett az országban speciális gyártási technológiával is rendelkező győri partnere megbízásából keres több kollégát a karbantartási csapatba. Partnerünk olyan elsővonalbeli beszállító, aki a benzin-és dízelautók alkatrész igénye mellett ma már új generációs autókhoz is gyártja termékeit és bővíti azok skáláját.

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.