fbpx
A jelentkezés lezárva

Magyarország legdinamikusabban fejlődő gépipari szerszámokat forgalmazó cége, adminisztratív munkatársat keres győri telephelyére, Műszaki beszerző pozícióba

Főbb Feladatok:

  • A beszállítókkal való kapcsolattartás, angol nyelvű levelezés, árajánlatok kérése,
  • Rendelések, teljes körű lebonyolítása
  • A szállítmányok beérkezéséhez szükséges adminisztratív feladatok intézése, vámügyintézés
  • Készletgazdálkodási feladatokban történő aktív részvétel
  • Szállítmányozó cégekkel való kapcsolattartás, eseti fuvarszervezés
  • Reklamáció kezelés

Elvárások:

  • Angol nyelvtudás és napi kommunikációs hajlandóság, szóban is.
  • Magas felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office),
  • Megbízható, pontos, önálló munkavégzés,
  • Jó kommunikációs készség,
  • Csapatmunkára való hajlandóság

Előnyök:

  • SAP ismeret
  • Logisztikai szakirányú végzettség
  • Műszaki végzettség

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Változatos munkakör
  • Fejlődő technikai környezet
  • Hosszú távú, biztos álláslehetőség
  • Összetartó, segítőkész csapat

Munkavégzés helye:

Győr, Ipari Park, Gesztenyefa út 4.

Címkék: , ,