fbpx
A jelentkezés lezárva

Dán tulajdonú szálcement alapú homlokzati burkolólapok gyártásával foglalkozó partnercégünk részére munkatársak jelentkezését várjuk az alábbi pozícióba:

Karbantartó

Főbb feladatok:

– Termeléshez tartozó PLC vezérelt gépek, hidraulikus és pneumatikus berendezések megelőző karbantartása, a folyamatos rendelkezésre állás biztosítása
– A termelés folyamán felmerülő meghibásodások elhárítása, a későbbi meghibásodások megelőzése
– Szerszámok, műszaki eszközök javítása, karbantartása, felújítása
– Napi, heti, havi és eseti állapotvizsgálatok, ellenőrzések, hibafeltárások elvégzése
– Karbantartási listák, ütemtervek követése
– Hibaelemzéshez kapcsolódó dokumentáció elkészítése
– Gépcsoport(ok) műszaki állapotának felügyelete
– Részvétel a gépegységek karbantartási és tisztítási folyamataiban
– Folyamatos kapcsolattartás a társosztályokkal

Elvárások:

– Lakatos, géplakatos, gépész, karbantartó, vagy ezekkel egyenértékű végzettségek egyike

– Gyártásban, termelő gépek karbantartásában szerzett tapasztalat

Amit kínálunk:

– Tervezhető jövő, biztos megélhetés
– Szakmai- és személyi fejlődési lehetőség
– Tervezhető beosztás: 5+2 ; 1X8 órás műszak 06:00-14:00
– Bejárás támogatása (tömegközlekedést 100%-ban és saját gépkocsit 15 Ft/km)
– Első teljes hónaptól caffetéria

Önéletrajzodat várjuk a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva a bérigényed megjelölésével.