fbpx
A jelentkezés lezárva

Büszkék vagyunk arra, hogy a 25 éve alapított Piramis Építőház Kft. az egyik leggyorsabban fejlődő építőanyag kereskedés Pest megyében. Az újHÁZ Centrum kiemelt tagjaként számunkra legfontosabb a vásárlóink bizalma és elégedettsége. 150 kollégánk és 20 tehergépjármű dolgozik azon, hogy vásárlóink örömmel térjenek vissza hozzánk. 2020-as dolgozói elégedettség-mérésünk alapján kollégáink 96%-a ajánlaná ismerőseinek, barátainak ezt a munkahelyet.

Miért válassz minket?

  • Mi mutatja meg jobban, mint a vírushelyzet alatti működésünk: hogy stabil, megbízható, fejlesztésekben élen járó cég vagyunk;
  • Nálunk hosszú távra tervezhetsz;
  • Egyműszakos, kiszámítható munkaidő, családias munkahelyi légkör, jófej csapat és rendezett munkakörülmények jellemeznek bennünket;
  • Versenyképes jövedelmet, utazási hozzájárulást biztosítunk;
  • Határozatlan idejű munkaszerződést kötünk veled;
  • Dolgozói vásárlási kedvezményben részesülsz forgalmazott termékeinkből;
  • Teljes körű szakmai támogatást kapsz felkészülésedhez, majd rendszeres szakmai képzéseinken folyamatosan bővítheted tudásod;
  • A vírushelyzet időszaka alatt biztosítjuk számodra a szükséges védőfelszereléseket (maszk, kesztyű, kézfertőtlenítő);

Ezekben a feladatokban számítunk Rád:

  • Fuvarszervezéshez kapcsolódó adminisztratív teendők ellátása;
  • Rendszeres (napi, heti, havi, éves) szállítási statisztikák elkészítése (benzinelszámolások, tankolások, gépjármű elszámolások, stb.);
  • Szállító- és fuvarlevelek tartalmának utólagos ellenőrzése;
  • Hiányos vagy meghiúsult szállítások ellenőrzése és a társosztályok informálása;
  • Szállítási -, daruzási díjak ellenőrzése;
  • Jelenlétek vezetése (szabadságok, túlórák), sofőrök vezetési idejének ellenőrzése;
  • A gépjárművek működtetéséhez szükséges előírt dokumentumok vezetésének ellenőrzése;
  • Fuvarszervező és szállítási koordinátor helyettesítése (ki- és beszállítások szervezése; a térítési díjak és a szállítások összehangolása a gazdaságosság figyelembe vételével; fuvardíj kalkulációk, gyári megrendelések szállításának szervezése, bérfuvarok szervezése).
  • Adott napi fuvarok előzetes előkészítése és ellenőrzése;
  • Behajtási engedélyek ellenőrzése, útdíjak intézése;

Te vagy az ideális jelölt, ha:

  • Logisztika / szállítás területen szereztél szakmai tapasztalatot
  • Min. középiskolai / főiskolai végzettséggel rendelkezel;
  • Felhasználói szintű MS Office gyakorlati tapasztalatot szereztél – az Excelt napi szinten kiemelten használtad;
  • Precíz, megbízható, terhelhető, kitartó és proaktív vagy;
  • Magas fokú önállóság és dinamizmus jellemez a munkában;
  • Kiváló probléma-megoldó képesség és logikus gondolkodásmód jellemez;
  • Érdeklődő vagy, szívesen tanulsz új dolgokat;
  • Fontos számodra a csapatszellemű hozzáállás és a lojalitás;
  • Előnyt élvezel a többi jelölttel szemben, ha rendelkezel építőipari anyagismerettel.

Szeretnél többet tudni?

Ha a fentiek alapján el tudod magad képzelni nálunk, akkor kérünk, hogy fényképes szakmai önéletrajzod, valamint motivációs leveled fizetési igényed megjelölésével és esetleges referenciáid megadásával küldd el nekünk a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva.

Miért szeretnek kollégáink itt dolgozni?

Címkék: , ,