fbpx
A jelentkezés lezárva

1996 óta műszaki fejlesztéssel foglalkozunk. Érdekes műszaki problémákat oldunk meg high tech eszközökkel a legnagyobb autógyárak és beszállítóik számára. Fő profilunk a számítógépes képfeldolgozáson alapuló termékellenőrzés. Legfontosabb értékeink: az ügyfelek magas színvonalú kiszolgálása, az együttműködés, a kreativitás, a szakmai kiválóság és a kezdeményezőkészség.

Nálunk megtalálod a számításodat. Jelentkezz!

Feladatok:

  • ipari képfeldolgozási feladatokhoz a megfelelő eszközök (kamerák, megvilágítók stb.) kiválasztása és tesztelése
  • megoldáskeresés termékellenőrzési feladatokra
  • megvalósíthatósági tanulmányok készítése
  • részvétel a berendezések tervezésében, kivitelezésében és beüzemelésében
  • alapszintű programozás (pl. intelligens kameráké)
  • meglévő rendszerek módosítása, továbbfejlesztése

Elvárások:

  • felsőfokú műszaki végzettség
  • kiváló műszaki-technikai érzék
  • érdeklődés a számítógépes képfeldolgozás (machine vision) iránt
  • társalgási szintű angol vagy német nyelvismeret
  • utazási hajlandóság
  • B kategóriás jogosítvány

Előny:

  • képfeldolgozási tapasztalat
  • optikai ismeretek, tapasztalat
  • programozói tapasztalat
  • Cognex-, C#-ismeretek

Amit kínálunk:

  • inspiráló munkahelyi légkör
  • érdekes, változatos feladatok, amelyeket világcégek számára végzünk
  • nyitott, műszaki érdeklődésű csapat
  • lehetőség műszaki problémák megoldására
  • utazás, lehetőség külföldi partnerek megismerésére (pl. Németország)
  • fejlődési lehetőség