fbpx
A jelentkezés lezárva

A PROTON GROUP Kft. tapasztalt, önállóan dolgozni tudó villanyszerelőt keres!

Fő profilunk az ipari és közösségi létesítmények erős- és gyengeáramú hálózatának tervezése, kivitelezése és karbantartása.

Érintés-, villám- és tűzvédelmi szabványossági mérések, jegyzőkönyvek készítése, hibák javítasa.

Mérőszekrények és elosztók tervezése, összeszerelése és telepítése.

Budapesten és vidéken is végzünk munkákat, változatos területeken.

Jellemző feladatok: ipari és közösségi létesítményekben, nyomvonalak kiépítése, kábelek és vezetékek behúzása, lámpák és szerelvények bekötése, elosztó szekrények szerelése.

Elvárásaink:

  • Erősáramú villanyszerelői szakmunkás végzettség
  • önállóság, jó problémamegoldó képesség
  • legalább 3 éves munkatapasztalat
  • pontosság, korrektség

Amit nyújtunk:

  • intelligens kollégák, jó légkör
  • korrekt bérezés és elszámolás
  • fizetett szabadság
  • szabad hétvégék
  • továbbképzési lehetőségek
  • modern eszközpark

Csapat irányítási képességek és önálló munkavégzés előnyt jelentenek.

Címkék: ,