fbpx
A jelentkezés lezárva

Partnerünk 10 éves középvállalat, mely érdemben támogatja a nyomdaipar és csomagolóipar organikus fejlődését környezetbarát és innovatív megoldásaival. Csapat –és portfolio bővülés kapcsán keressük a fenti elhivatott kollégát számukra.

Főbb feladatok, projektek:
• Tervek alapján robotkarok telepítésének támogatása elektromos szerelési feladatokban (országosan)
• Nyomda –és csomagolóipari gépek elektromos karbantartása, telepítése (országosan)
• Vezérlőelektronika telepítése, karbantartása
• Műszaki egyeztetés kollégákkal
• Érintésvédelem kiépítése
• Projektek műszaki támogatása

Elvárások:
• Legalább középfokú releváns végzettség
• Robottechnikai és elektromos szerelési tapasztalat
• Megbízhatóság, rugalmasság, csapatszellem
• Jogosítvány, angol nyelvismeret

Amit Partnerünk kínál:
• Versenyképes jövedelem
• Önálló munkavégzés – telephelyen és ügyfeleknél
• Modern, innovatív tulajdonosi hozzáállás és csapatszellem
• Együttműködő, kis létszámú, kollégális csapat (teljes létszám cc. 30 fő)
• Szakmai fejlődési lehetőség

Címkék: , , ,