fbpx
A jelentkezés lezárva

Műszaki beállítottságú vagy? Pályakezdőként szeretnél elhelyezkedni vagy szereztél már tapasztalatot elektronikai iparban?
Ez lehet számodra a megfelelő munkalehetőség!
Álláslehetőséget kínálunk felsőtárkányi partnercégünk megbízásából műszaki előkészítő pozícióban!

FELADATOK:
• Vevői dokumentáció gyárthatósági vizsgálata
• Nyomtatott áramköri lapok alkatrész beültetéséhez szükséges gyártófájlok generálása, gyártási lépések meghatározása
• Egyedi gyártóeszközök tervezésében való részvétel
• Gyártás során felmerült fájlokkal vagy programokkal kapcsolatos problémák elhárítása
• Kapcsolattartás a helyi és nemzetközi gyártóegységekkel

ELVÁRÁSOK:
• Középfokú műszaki végzettség (informatikai, elektronikai, gépészeti szakirányú)
• Több műszakos munkarend vállalása
• Cégen belüli képzés sikeres elvégzése
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
• Középfokú angol nyelvtudás (írásbeli kommunikációhoz)
• Felelősségteljes munkavégzés önállóan és csapatban
• Jó kommunikációs és hatékony együttműködési készség

ELŐNYT JELENT:
• Felsőfokú műszaki végzettség
• Elektronikai iparban szerzett szakmai tapasztalat

AMIÉRT ÉRDEMES HOZZÁNK JELENTKEZNI:
• Versenyképes juttatási csomag (cafeteria, munkába járás költségtérítése, havi jutalom, negyedéves jelenléti bónusz, törzsgárda jutalom, karácsonyi jutalom)
• Hosszútávú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő nemzetközi cégnél
• Modern munkakörnyezet
• Előrelépési lehetőség

Címkék: , , ,