Vezető haszongépjármű és autóbusz gyártó cég keres autószerelőt, autóvillamossági szerelőt Fótra.

Mikor jelentkezz hozzánk?

Ha tudod vállalni, hogy 1 műszakos munkarendbe kell majd dolgoznod
Amennyiben rendelkezel szakirányú végzettséggel és számítógépes ismeretekkel
Ha van minimum 3 éves releváns tapasztalatod

Mi jelent előnyt számunkra?

Ha van szakmaspecifikus számítástechnikai ismereted
Amennyiben rendelkezel C, D, E kategóriás jogosítvánnyal
Ha angol és/vagy német nyelven kommunikálsz
Ha van járműdiagnosztikában szerzett tapasztalatod

Milyen juttatásokra számíthatsz?

Alapbéred mellett Cafeteria és egyéb juttatásokban lesz részed
Utazási támogatást nyújtunk a munkába járáshoz

Milyen feladataid lesznek?

Átvizsgálod, javítod, karbantartod és műszeres diagnosztikát végzel tehergépjárműveken
Dokumentálod a munkalapokat és garanciális munkalapokat
Gyári utasítások szerint, szakszerűen elvégzed a javításokat, majd jelented az egyéb hibákat, hiányosságokat és alkatrészszükségleteket

Hol fogsz dolgozni?

Fóton

Hirdető: Starjobs Magyarország