CNC megmunkáló és eszterga gépek, valamint kiszolgáló berendezések rendelkezésre állásának biztosítása
CNC gépek javítása, pneumatikus és hidraulikus egységeinek karbantartása, forgácskihordó berendezések felújítása
A megelőző karbantartási tervben (TPM feladatok) meghatározott, előírt ellenőrzések, karbantartások elvégzése és azok dokumentálása
Karbantartáshoz, javításhoz szükséges alkatrészek azonosítása, beszerzés kezdeményezése
A felhasznált segédanyagok és alkatrészek jelentése a raktáros felé
Új gyártógépek telepítésében való részvétel
Fejlesztések, módosítások támogatása
Hibafeltárás után kezdeményező javítási hoz

Elvárások / Requirements

Legalább 3 éves szakmai tapasztalat
Hidraulikus és pneumatikus ismeretek
CNC berendezések javításában jártasság
Többműszakos munkarend vállalása
Microsoft Office ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

CNC berendezések karbantartásában és programozásában szerzett tapasztalat
HMI programozásban szerzett tapasztalat (Simatic WinCC Flexible, TIA WinCC)
Heller, vagy Mori Seiki CNC gépek ismerete
Autóipari tapasztalat

Amit nyújtunk / Benefits

Komplex juttatási csomag:
havi cafeteria (akár a havi bér 20%-a / hónap),
gyári operatív bónusz,
hűségbónusz,
baba bónusz,
nyugdíjkezdő támogatás
Szakmai fejlődési lehetőség
Ingyenes buszjárat Kecskemétről és környékéről
Kiemelt bejárási támogatás vidéki és kecskeméti munka-vállalók részére egyaránt
Igényes munkakörnyezet
Vállalati mobilcsomag
Biztos, bejelentett munkaviszony
Stabil vállalati háttér
Új munkatársak betanulását képzéssel támogatjuk

Hirdető: Trenkwalder Kft