Partnerünk, egy dél-koreai vállalatcsoport, mely a 2021-ben indult gödöllői gyáregységébe készít szintetikus orvosi fonalat. A magas színvonalú munkához a gyáregység modern, tisztaterű munkakörnyezetet biztosít és bónuszokkal ismeri el a teljesítményt. Feladatok:

Gyártóberendezések kezelése
Gyártás folyamatosságának biztosítása
Egyszerű működési zavarok megszüntetése, hibák dokumentálása
Berendezések, alkatrészek, eszközök, helyiség tisztán tartása

Elvárások:

Középfokú végzettség
Jó szervező készség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek,, kiemelten Excel

Munkaidő

Hétfőtől péntekig, napi 8 órában 3 műszakos munkarendben

Amit kínálunk

Alapbér: 2570 Ft/ óra
Műszakpótlék: 30% (14:00-22:00 között), 50% (22:00-06:00 között)
Munkábajárás támogatása (30 Ft/km) / A munkába járás egyénileg megoldott, céges busz, tömegközlekedés nem elérhető)
Cafeteria (SZÉP kártya) nettó 25.000 Ft/hó
Negyedéves bónusz
Családi események támogatása
Hosszú távú, bejelentett, stabil munkalehetőség
Modern munkakörnyezet
Munkaruha
Családias környezet (3-7 fős csapatok

Előnyt jelent:

Gyártási adminisztrációban szerzett gyakorlat (számítógépes, papír alapú)
Műszaki ismeretek, műszaki gyakorlat valamint gyártógép-kezelői gyakorlat
Gyógyszeripari területen, tisztatéri gyártás-, gépkezelés terén szerzett tapasztalat

Jelentkezés Kérjük, hogy szíveskedjen kitölteni a lenti űrlapot és kattintson a “jelentkezem” gombra! Munkatársaink hamarosan megkeresik Önt.

Hirdető: Humán Centrum Kft.