Gép- és berendezésgyártással foglalkozó, sokoldalú nyírbátori partnerünk több mint 40 éve áll vevői szolgálatában. Az állandó innováció által, átfogó vevőszolgálattal és jól teljesítő munkatársakkal csúcspozíciót ért el az ipari csomagolósorok és logisztikai rendszerek partnereként, így már Szabolcs-Szatmár-Bereg vármegye egyik legmeghatározóbb gépgyártó vállalkozásává vált. Feladatok:

lakatosipari munkák
acélszerkezetek gyártása, összeállítása
szét- és összeszerelési feladatok elvégzése műszaki rajzok alapján
lakatosipari gépek, berendezések üzembe helyezése, szerelése, javítása és karbantartása
alkatrészek gyártásában való részvétel

Elvárások:

szakirányú fémipari végzettség (szerkezetlakatos, hegesztési ismeretek CO, AWI)
műszaki rajzolvasási készség
legalább 2-3 éves (fém-, vasipari gyártó) hasonló munkakörben szerzett tapasztalat

Munkaidő

hétfőtől péntekig 05:30-14:10

Amit kínálunk

alapbér + teljesítmény bónusz
cafeteria
támogatott, egészséges étkezési lehetőség
utazási költségtérítés (tömegközlekedés esetén távolsági bérlet, autó esetében 30 Ft/km)
munkaruha biztosítása
vitamin-, gyümölcs- és mikuláscsomag
támogatott pihenési és sportolási lehetőség a helyi wellness- és gyógyfürdőben
hosszú távú munkalehetőség egy stabilan működő vállalatnál

Jelentkezés Kérjük, hogy töltsd ki a lenti űrlapot, tölts fel egy önéletrajzot és kattints a “jelentkezem” gombra. Ha már regisztráltál az oldalon, jelentkezz be és ellenőrizd, hogy a megadott adatok helyesek és van-e feltöltve önéletrajz. Kérdés esetén, keress bátran a megadott e-mail címen minket!

Hirdető: Humán Centrum Kft.