fbpx
A jelentkezés lezárva

A munkakör célja:

A folyamatos termelés biztosítása, a gépsorok műszaki vezetése a közvetlen termelésvezető és művezető irányításával, a csoport által végzett munka segítése és összehangolása.

Feladataid lesznek:

  • Élelmiszeripari automata, félautomata és mechanikus csomagoló gépsorok megfelelő működtetése, kezelése,
  • Termékváltásoknál átállások elvégzése,
  • Gépek karbantartása,
  • Alkatrészigények továbbítása a műszaki vezető felé,
  • Napi munkavégzési és karbantartási lapok elkészítése,
  • Műszaki meghibásodások felismerése, azonnali javítása vagy javíttatása,
  • Munkavédelmi és Élelmiszeripari Szabályzat munkahelyre és munkavégzésre vonatkozó rendelkezéseinek betartása.

Téged keresünk, ha

  • Rendelkezel középfokú műszaki végzettséggel
  • Előny elektroműszerész, mechatronikai technikus, gépbeállító lakatos vagy villanyszerelő végzettség,
  • Érdekel a műszaki és az elektronikai terület,
  • Szeretsz csapatban dolgozni,
  • Precíz, megbízható, kitartó, talpraesett és rugalmas vagy,
  • Tudod vállalni a három műszakos munkarendet

Előnyt jelent

  • Élelmiszeriparban szerzett tapasztalat
  • PLC vezérlők és pneumatikai ismeretek

Címkék: , ,