fbpx
A jelentkezés lezárva

A Lasertec International Kft., felvételt hirdet 1 fő CNC programozó/gépkezelő pozícióba.

Cégünk Csepelen található, 2005 óta működő, az elektronikai iparban használt készülékek (forrasztókeretek, lakkozókeretek, különböző JIG-ek, alátámasztások, depanelizáló eszközök stb.) tervezésével, egyedi és kis szériás gyártásával foglalkozik.

Olyan kollégát keresünk, aki hajlandó tanulni, nem multinál szeretne dolgozni és hosszútávra tervez. Munkaidő reggel 7 órától 15:30-ig. Túlóra időnként szükséges, megbeszélés szerint.

Telephelyünkön használt gépek:

•             2 db CNC router (G kódos) – Jellemzően ezeken kell majd dolgozni – betanítjuk
•             2 db megmunkálóközpont (HAAS, Heidenhain)
•             1 db rúdadagolós eszterga (FANUC)

További gépek beszerzése folyamatban.

Munkakörhöz tartozó elvárások:

•             Mérőeszközök ismerete
•             Műszaki rajzok önálló olvasása, megértése
•             Fusion360 alapszintű ismerete (nem feltétel, de előny)
•             1-2 éves CNC gépkezelői tapasztalat
•             Precíz munkavégzés
•             Technológiai ismeretek

Feladatkörök:

•             CNC gépek kezelése (programozás 2.5D megtanítjuk, gép gyártás közbeni felügyelete)
o             Szükség szerint több gép párhuzamosan (Ha az egyik gépen több órás program fut (jellemzően 10-12 órás programok), akkor a másik gépen is dolgozni kell)
•             Gépek napi karbantartási munkáinak ellátása
•             Átállások elvégzése
•             Folyamatos kapcsolattartás a tervező kollégákkal, akik aktívan részt vesznek a gyártásban.
•             Kapcsolódó raktárkészlet felügyelete

Megmunkált anyagok:

•             Üvegszál erősítésű műanyagok – Főleg ezek megmunkálása lesz a feladat
•             Alumínium
•             Korrózióálló acél
•             Titán

Amit kínálunk:

•             Biztos hosszútávú munkalehetőség
•             Családias környezet
•             100%-ban bejelentett munkabér, és hivatalosan fizetett túlóra
•             Folyamatos fejlődési lehetőség
•             Akár azonnali kezdés.

Ha a hirdetésünk elnyerte tetszésedet, kérjük, küldd el az Önéletrajzod, bérigényed megjelölésével a “Jelentkezés az állásra” gombra kattintva.