fbpx
A jelentkezés lezárva

Amit kínálunk:

✅ Tagja lehetsz egy olyan profi csapatnak, amely többször is elnyerte a Kiválóság az Ügyfélkiszolgálásban Díjat.
✅ Kötetlen munkarendben végezheted a munkádat, így a magánéletedet is könnyen szervezheted.
✅ Fix alapbér, ezen felül egyéni- és csapatbónusz;
✅ Főállású, alkalmazotti jogviszony;
✅ Élet- és balesetbiztosítás;
✅ Céges mobiltelefon és tablet;
✅ Munkavégzésedhez üzemanyag térítés;

Az állás a tiéd lehet, ha van:

? Tapasztalatod az ügyfélkiszolgálás, értékesítés és pénzkezelés területén;
? Kiemelkedő kommunikációs készséged;
? Problémamegoldó képességed;
? Mentorálási képességed;
? Érettségi bizonyítványod.

Feladataid lesznek:

? Az üzleti eredmények elérése érdekében a vállalat pénzügyi termékeinek értékesítése;
? Kapcsolattartás és információ nyújtása a meglévő ügyfélkörödnek;
? A csapatod mentorálása, és az új csapattagok betanítása;
? Kontroll funkciók ellátása.

? Munkavégzés helye: Szigetvár

Csatlakoznál? Kattints a jelentkezés gombra és pályázz még ma!?

Címkék: , , ,