fbpx

Feladatok:

Együttműködés a külső és belső auditok kivitelezésében,

az eredmények kiértékelésében, a további intézkedések meghatározásában
Részvétel a minőségbiztosítási rendszer

fejlesztésében
Beszállítói auditok

elvégzésének támogatása
Vevői auditokon való

részvétel, a felkészülés támogatása
Metrológiai feladatokban

való részvétel (first off, last off, beérkező áru, labor mérések)
A gyártott alkatrészek ellenőrzési

utasításainak és mérési dokumentumainak elkészítése, frissítése, 8D riportokban

meghatározott intézkedések figyelemmel kísérése
Részvétel az üzemi

folyamatok fejlesztésében
Dolgozói oktatások megtartása
Részvétel az APQP

megbeszéléseken, PPAP mintabenyújtásokhoz szükséges mérések

végrehajtatása, FMEA, SPC, Control Plan, Mérési jegyzőkönyv (SSR),

szúrópróba-analízis, gépképesség vizsgálat

Elvárások:

Felsőfokú végzettség,

diploma
Releváns, autóipari gyártócégnél

szerzett szakmai tapasztalat minőségbiztosítás területén
IATF 16949 és ISO 14001

szabványok ismerete
Minőségtechnikák és

módszerek mélyreható ismerete
Angol kommunikációképes nyelvtudás
Felhasználói szintű

számítógépes ismeretek
Valamely vállalatirányítási

rendszer ismerete a gyakorlatban

A

munkáltató ajánlata:

Szakmai tapasztalattól függő bér megegyezés

szerint
Cafetéria
Teljesítménybónusz
Bejárás támogatás
Albérlet-támogatás
Nemzetközi környezet, családias hangulat

A munkavégzés helye:

Orosháza

A munkáltató profilja:

A Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti

Tanácsadó Kft. nemzetközi héttérrel rendelkező autóipari beszállítással

foglalkozó Partnerünk egy minőségbiztosítás területén széles körben szerzett tapasztalatokkal

rendelkező mérnök kollégával szeretné bővíteni a csapatát.

Hirdető: Man at Work Humánszolgáltató és Személyzeti Tanácsadó Kft.