fbpx
A jelentkezés lezárva

Projektvezető, műszaki előkészítő

Szentendrei székhelyű, erős – és gyengeáramú munkák  kivitelezésével foglalkozó cégünkhöz keressük új kollégánkat projektvezető, műszaki előkészítő munkakörbe

Feladatok:

·        Villamos kivitelezési projekt tervdokumentáció felmérése

·        Árajánlatok bekérése, versenyeztetése

·        Árajánlatok összeállítása

·        Beszállítói, alvállalkozói körökkel kommunikáció, kapcsolattartás, ajánlatok bekérése,   feldolgozása, kiértékelése

·        Helyszíni bejárásokon való részvétel

·        Megrendelések, alvállalkozói szerződések készítése

·        Átadási dokumentáció összeállítása

·        Megvalósulási dokumentáció összeállítása

·        Ütemtervek készítése naprakész ellenőrzése, adminisztrációs feladatok elvégzése.

·        Építésvezetőkkel napi kapcsolattartás

·        Kivitelezésekhez anyagrendelések összeállítása

·        Kivitelezések , alvállalkozók ellenőrzése

Elvárások:

Villamosmérnök vagy technikusi szakirányú végzettség
3-5 év villamos műszaki előkészítő vagy projekt vezető gyakorlat
Kiváló kommunikációs, érdekérvényesítő, problémamegoldó és szervezőkészség
Microsoft Office , AutoCad szoftverek ismerete
Rugalmasság, precizitás, igényesség a saját munkája iránt
B kategóriás jogosítvány
Csapatmunkára való hajlandóság
Angol vagy német nyelvtudás előny
Amit kínálunk:

Folyamatos szakmai kihívások, változatos projektek, fejlődési lehetőség
Versenyképes fizetés + juttatási csomag
Folyamatosan fejlődő munkakörnyezet
Munkavégzés helye:

Szentendrei telephelyen, illetve a kivitelezési helyszíneinken Budapesten és 30 km-es körzetében

Jelentkezéseket önéletrajzzal és motivációs levéllel várjuk a bihacsi@bokitiki.hu címre.

Címkék: ,